info
Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku www.scanflow.sk. Veríme, že na nej nájdete všetky odpovede na svoje otázky. IKARO s.r.o.

O SCANFLOW.SK

 

O NAŠEJ SPOLOČNOSTI

Spoločnosť IKARO, s.r.o., ktorá bola založená v roku 1992, je dynamicky sa rozvíjajúcou obchodnou spoločnosťou. Aj keď gro svojej činnosti vykonáva na území prešovského a košického kraja, rozsahom distribuovaných produktov ako aj kvalitou poskytovaných služieb sa nestratí ani v porovnaní s celoslovenskou konkurenciou. Vysokú úroveň a spoľahlivosť všetkých vnútorných procesov spoločnosti podčiarkuje Certifikát pre systém manažérstva kvality podľa EN ISO 9001 : 2000, ktorý spoločnosť vlastní nepretržite od roku 2006.

Mimo pôsobenia v IT oblasti zahŕňajúcej predaj, servis a správu počitačov, notebookov, tlačiarní, plotrov a interaktívnych technológií sa spoločnosť IKARO s.r.o. stala jedným z najvýznamnejších slovenských dodávateľov produktov značky Konica, neskôr po fúzii značiek Konica a Minolta aj produktov Konica Minolta.

Postupný prerod pôvodne kopírovacích strojov Konica na súčasné sofistikované multifunkčné zariadenia Konica Minolta a dlohoročné skúsenosti v IT oblasti umožnili spoločnosti IKARO s.r.o. rozbehnúť svoje pôsobenia aj v oblasti integrácie profesionálnych multifunkčných zariadení do komplexných softvérovo-hárdverových riešení.

Ich najvýznamnejším súčasným reprezentantom je produkt ScanFlow, ktorý bol úspešne ušitý na mieru multifunkčných zariadení Konica Minolta do takej miery, že svojou funkcionalitou a pomerom cena/výkon dnes na trhu nemá vážnejšiu konkurenciu.


Spoločnosť IKARO s.r.o. pre mňa znamená vysokú profesionalitu, odbornosť a navyše proklientsky orientovanú službu na všetkých úrovniach služieb spoločnosti - obchod, servis. Od spoločnosti IKARO s.r.o. som kúpil niekoľko počítačov, prenajal som si multifunkčné zariadenie a využívam ich servis. Som klientom spoločnosti 8 rokov a vyjadrujem maximálnu spokojnosť s ich službami.

Mgr. Erik Chrenko - konateľ POFIS s.r.o.


Zodpovedný prístup a dlhoročné skúsenosti so značkou KONICA MINOLTA, Vám zabezpečia optimálne riešnie ScanFlow vo Vašej organizácií.


Prečo my?
Ceny
Zoznam MFP
Slovník
Na stiahnutie

ING. RÓBERT STAŠKO

Predaj a poradenstvo produktu ScanFlow.
Kontakt: +421 903 603 503ING. IGOR BILÁK

Poradenstvo produktu ScanFlow.
Kontakt: +421 903 603 303